O nás

Ing. Michal Štefl
řízení projektů, zakladatel a člen dozorčí rady
Od roku 1994 byl generálním ředitelem společnosti OHL ŽS, která dlouhodobě patří mezi pět největších stavebních firem v ČR. V roce 2016 se stal předsedou představenstva VTP Brno, a.s., a viceprezidentem Hospodářské komory ČR pro stavebnictví a životní prostředí. Má zkušenosti s výstavbou OZE z pohledu investora i generálního dodavatele. Jako zakladatel fondu se věnuje především řízení jednotlivých projektů a vztahům s investory.
Ing. Daniel Mahovský
development, zakladatel a předseda dozorčí rady
Od roku 2009 pracoval na manažerských pozicích souvisejících s přípravou a realizací OZE. V roce 2019 založil vlastní společnost, která se věnuje developmentu vodních elektráren v Gruzii, kde již v minulosti připravoval a realizoval projekty MVE o celkovém výkonu 40 MW. Jako zakladatel fondu se věnuje developmentu a vztahům s investory.
Ing. Hana Kuncová
finance a ekonomika
Od roku 1997 působila v rámci skupiny ALTA, která je jednou z nejvýznamnějších obchodně-inženýringových společností působících v teritoriu střední a východní Evropy. Věnovala se vedení účetního a ekonomického úseku, následně od roku 2016 působila jako výkonná  a finanční ředitelka v dalších velkých skupinách. Ve fondu se věnuje finančnímu řízení.
Ing. Tomáš Psota, MBA
marketingová komunikace, člen dozorčí rady
Působí jako ředitel Krajské hospodářské komory jižní Moravy a člen představenstva akciové společnosti Teplárny Brno. Dříve působil ve stavební firmě OHL ŽS, a.s., kde měl na starosti corporate governance a externí a interní komunikaci. V rámci fondu se věnuje marketingové komunikaci. 
Ing. Martin Štěpánek
account manager, člen dozorčí rady
V letech 2002 až 2013 působil ve velkých bankovních společnostech jako finanční a investiční specialista pro korporátní klientelu a také finanční analytik. Od roku 2014 se věnuje poradenství a konzultačním činnostem v oblasti kolektivního investování, řízení rizik a financování. V rámci fondu působí jako account manager.
Ing. Karel Kraml
příprava projektů, člen dozorčí rady
Již od roku 1999 se věnuje výstavbě vodních elektráren a pod jeho dozorem vzniklo více než 30 vodních elektráren po celém světě. V současné době působí jako hlavní stavbyvedoucí a ředitel společnosti se zaměřením na projekci a výstavbu vodních elektráren. Ve fondu se věnuje přípravě jednotlivých projektů.

Kontakt

Chcete se o této investiční příležitosti dozvědět více?

Rádi se s vámi setkáme osobně, zanechte nám zprávu.

Georgia Energy SICAV a.s.
Purkyňova 648/125, Medlánky, 612 00 Brnoinfo@georgiaenergy.cz 
 
Pro více informací kontaktujte:
CODYA investiční společnost, a.s.,
Poňava 135/50, 664 31 Lelekovice
tel: +420 739 299 343, info@codyainvest.cz www.codyainvest.cz

Informace o ochraně osobních údajů
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.